Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Jak znaleźć wymarzone miejsce na Mieszkanie ?

Mieszkanie – Wrocław

Rynek deweloperski w stolicy Dolnego Śląska rozwija się prężnie. Wrocław oferuje dobre warunki zatrudnienia, a przy tym daje możliwość zakupu mieszkania z rynku pierwotnego w naprawdę korzystnej cenie. Inwestycje dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A. to odpowiedź na potrzeby wynikające ze zmiany stylu życia. Zauważa on, że dziś w cenie jest nie tylko dobra lokalizacja osiedla mieszkalnego, lecz także bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych.

 

Niedrogie mieszkania

 

W lutym 2017 roku średnia cena mieszkania we Wrocławiu z rynku pierwotnego wynosiła 5991 zł za metr kwadratowy, natomiast z rynku wtórnego – 6057 zł za metr kwadratowy. Oznacza to, że lokum kupowane od dewelopera było tańsze niż w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie czy Krakowie.

 

Nowoczesne budownictwo

W stolicy Dolnego Śląska można znaleźć inwestycje mieszkaniowe budowane zgodnie z najnowszymi trendami i technologiami. Kupujący zwracają uwagę na bezpieczeństwo i wygodę. Strzeżone osiedla, przestrzenie wspólne, place zabaw, ogródki przynależne do mieszkań zlokalizowanych na parterze czy przestronne balkony i tarasy należące do lokali na wyższych kondygnacjach to ważne elementy nowoczesnych inwestycji.

 

Dobra lokalizacja mieszkań z rynku pierwotnego

 

Budynki mieszkalne tworzone na obrzeżach miasta to już przeżytek. Deweloperzy wybierają miejsca dobrze skomunikowane z centrum, a zarazem położone w pobliżu atrakcyjnych terenów – parków, skwerów bądź cenionych zabytków. Z osiedla Słoneczny Zakątek, zlokalizowanego na Krzykach, bez problemu dostaniemy się zarówno do Rynku, jak i do centrów handlowych. Drogę do Alei Bielany pokonamy samochodem w ciągu dziesięciu minut. W pobliżu znajdziemy także tereny zielone – w bezpośrednim sąsiedztwie położony jest Park Kleciński, a w odległości piętnastu minut – Park Południowy.

 

Większe szanse zatrudnienia

 

Z badania przeprowadzonego przez firmę rekrutacyjną Antal wynika, że najwięcej, bo aż 39% respondentów, byłaby skłonna do przeprowadzki za pracą właśnie do Wrocławia. Rzeczywiście – możliwości zatrudnienia są tu niewątpliwie duże.

Raport Adzuna, zrealizowany w lipcu 2016 roku, wskazuje, że stolica Dolnego Śląska może poszczycić się największą liczbą wakatów w inżynierii. Wrocławskie oferty stanowiły prawie 14% z tego sektora. Dla porównania – na drugim miejscu uplasowało się Trójmiasto z wynikiem 8%. Wrocław znalazł się też w czołowej trójce pod względem liczby wakatów w zawodach w branży IT, budownictwa oraz finansów.

 

Najważniejsze wydarzenia kulturalne

 

Jeśli rozrywkę cenimy sobie równie wysoko jak wygodne i nowoczesne mieszkanie, Wrocław będzie spełnieniem naszych marzeń. Miasto słynie z wydarzeń kulturalnych. Fani wielkiego ekranu z pewnością docenią Festiwal Nowe Horyzonty. Największe w Polsce kino studyjne funkcjonuje przez cały rok. Oferuje nie tylko cykliczne projekcje, lecz także liczne warsztaty.

Ci, którzy preferują eventy muzyczne, z łatwością znajdą coś dla siebie. Można wybrać się do Teatru Muzycznego lub do Narodowego Forum Muzyki. We Wrocławiu organizowane są World Music Days, podczas których uczestnicy mogą wziąć udział zarówno w koncertach, jak i w konferencjach czy spotkaniach. W stolicy Dolnego Śląska odbywają się festiwale poświęcone różnym gatunkom muzycznym, m.in. Jazz nad Odrą, Wrocław Hip Hop Festival, One Love Sound Fest czy 3-majówka.

 

Dobra baza wypadowa

 

Zwolennicy aktywnego spędzania wolnego czasu niewątpliwie będą zadowoleni z mieszkania we Wrocławiu. Dojazd do szlaków w Karkonoszach, Górach Izerskich, Stołowych czy Sowich zajmie nie więcej, niż od półtorej do dwóch godzin. To dobry sposób na zorganizowanie wolnego weekendu nawet wówczas, gdy wszystkie noclegi są już zarezerwowane. Wystarczy wyjechać o poranku, by móc skorzystać z uroków całego dnia wędrówki.