Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Mój Dom
O nas

WPBM „Mój Dom” S.A. działa nieprzerwanie od 1996 roku. Do dziś zrealizowaliśmy dwadzieścia sześć inwestycji, w których oddaliśmy do użytku ponad 4100 lokali mieszkalnych.

Nagrody

Jesteśmy nagradzani zarówno w regionalnych jak i krajowych rankingach, zdobywając tytuły m.in. Gazeli Biznesu, Przedsiębiorstwa Fair Play czy Dolnośląskiej Budowy Roku.

Certyfikat Dewelopera

Polski Związek Pracodawców Budownictwa wielokrotnie przyznawał nam Certyfikat Dewelopera - dokument poświadczający rzetelność i wiarygodność firm deweloperskich, działających na krajowym rynku nieruchomości.

 

Filozofia

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej połączyliśmy ze stabilną strategią inwestycyjną. Klientom gwarantujemy wysoki standard wykonania budynków i mieszkań, co bezpośrednio przekłada się na komfort i jakość życia. Oferowane przez nas inwestycje zlokalizowane są w najatrakcyjniejszych dzielnicach Wrocławia, w pobliżu parków i terenów zielonych, a także centrum miasta.