Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Wybierz kondygnację:

Zielone Śródmieście

Do wynajęcia lub na sprzedaż lokal na parterze przy ul. Jaracza 37 we Wrocławiu.

Nowe osiedle, tylko jeden lokal na osiedlu. Osiedla ogrodzone.

Lokal składa się z 2 pomieszczeń + łazienka, 57,47m2 

Koszt najmu należy powiększyć o podatek VAT i opłaty eksploatacyjne . Media: instalacja telefoniczna i internetowa, ogrzewanie, woda, prąd.

Lokalizacja

Komunikacja osiedla jest dobra. Przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w odległości kilku minut spacerem. Niedaleko są także dwa ważne węzły komunikacyjne: Plac Grunwaldzki i Plac Kromera. Zielone Śródmieście to nie tylko dobre miejsce do życia, ale także atrakcyjna lokalizacja mieszkania na wynajem. W promieniu kilku minut jazdy autem znajdują się duże kampusy akademickie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Wrocławskiego. Równie łatwo dostępne pozostają 2 centra handlowe: Pasaż Grunwaldzki i Korona.

PARK

Park Tołpy (Nowowiejski) to prawdziwie rodzinne miejsce. Ciche i spokojne, z oczkiem wodnym, położone między pięknymi kamienicami stwarza wrażenie żywcem wyjętego z XIX wieku. Taka otacza was właśnie architektura. Kamienice stojące tu od końca XIX czy początku XX wieku znacznie lepiej od swych kuzynek z innych rejonów miasta przetrwały tu wojnę. Siedząc na ławeczce w parku będziecie mogli je oglądać spomiędzy drzew i krzewów. Nic dziwnego, że tuż przy parku mieści się instytut Architektury Politechniki Wrocławskiej. Bo jest tu co oglądać. I jeszcze jedno. Park Tołpy jest jednym z najczystszych tego typu miejsc we Wrocławiu.

OGRÓD BOTANICZNY

Kawałek dalej, piętnaście minut spacerem, traficie do jednego z najbardziej wyjątkowych miejsc we Wrocławiu. Oto ogród botaniczny. Tu w każdej alejce spoglądają na was coraz to piękniejsze i bardziej egzotyczne kwiaty i krzewy. Tu znajdziecie ławeczkę pod drzewem, jakie rośnie najbliżej

 w Macedonii czy południowej Francji. Tu wreszcie możecie się przechadzać pod pięknymi brzozami, rozkoszować ciszą i spokojem, albo całkowicie przypadkiem trafić na kameralny koncert.

PLAC GRUNWALDZKI

Oto rodzące się, nowoczesne centrum miasta. Serce akademickiego miasta, plac Grunwaldzki. Wokół niego skupionych jest wiele z wyższych uczelni Wrocławia: z Politechniką, Akademią Medyczną i Rolniczą. Przez ten plac dziennie przewija się kilkadziesiąt tysięcy młodych mieszkańców miasta. Oprócz uczelni jest tu jedna z największych galerii handlowych w mieście z piętrem pełnym restauracji i multikinem. A jeśli nie chcecie kupować czy jadać w galerii handlowej - żaden problem. W okolicznych uliczkach znajdziecie dziesiątki kameralnych knajpek, barów i restauracyjek. Jak w centrum dużego miasta od którego mieszkacie dziesięć minut spacerem.

Filtruj: Apteka Szpital/Przychodnia szkoła Placówka Pocztowa Przedszkole Przystanek
Zielone Śródmieście widok od ogródków
Zielone Śródmieście widok od ogródków 2
Zielone Śródmieście dziedziniec w nocy 2
Zielone Śródmieście dziedziniec w nocy
Zielone Śródmieście u. Jaracza
ul. Jaracza
ul. jaracza