Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Nova Stoczniova

Cena od 6684 zł/m2, Termin I kwartał 2021r.

Nova Stoczniova to kameralne osiedle w skład którego wejdzie kompleks pięciu budynków trzykondygnacyjnych z 96 mieszkaniami i garażami wbudowanymi w kondygnację parteru. Koncepcja zagospodarowania terenu doskonale wykorzystuje kształt działki i układ stron świata. W pięciu nowoczesnych budynkach wchodzących w skład kompleksu zaprojektowano przestronne, doskonale doświetlone mieszkania. Wszystkie cechują się funkcjonalnością i szerokimi możliwościami dostosowania aranżacji do indywidualnych upodobań przyszłych właścicieli. W części budynków zaplanowano garaże dostępne z poziomu chodnika. Dodatkowo, dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców w projekcie przewidziano ogrodzenie całej posesji.

Wszystkie prace budowlane wykonano z użyciem atestowanych i sprawdzonych w praktyce materiałów. Mieszkania posiadają balkony lub przydomowe ogródki, na których w wiosenne i letnie dni mieszkańcy mogą skorzystać z wypoczynku na powietrzu. Posadzki balkonów wyłożone zostaną mrozoodpornymi płytkami gresowymi, a balustrady zapewniają bezpieczeństwo, będąc zarazem elementem dekoracyjnym. Zamontowane okna z możliwością rozszczelnienia i mikrowentylacji zapewniają stały przepływ powietrza.

Lokalizacja

Nova Stoczniova, to miejsce zachęcające do wypoczynku, jak również możliwości korzystania z bogatej oferty kulturalnej i handlowej jaką oferuje północno-wschodnia część Wrocławia. Położenie zapewnia zarówno wygodny dostęp do zieleni, ciszy, wypoczynku i centrów handlowych oraz rozrywkowych.

Nova Stoczniova zlokalizowana jest przy ul. Stoczniowej i ul. Masztowej w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i stawu. Dzięki niepowtarzalnemu klimatowi oraz walorom krajobrazowym, inwestycja stanowi idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy szukając mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, ale też nie chcą rezygnować ze wspaniałych widoków i spokoju. Bliskość Parku Pawłowickiego, Lasu Zakrzowskiego, Centrum Handlowego Korona, szkół, przedszkoli i innych obiektów użyteczności publicznej, to dodatkowe atuty przemawiające za tą lokalizacją.

Filtruj: