Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Słoneczny Zakątek

Lokalizacja

Słoneczny Zakątek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Klecińskiego. Dzięki niepowtarzalnemu klimatowi oraz walorom krajobrazowym, inwestycja ta stanowi idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy szukając mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, nie chcą rezygnować ze wspaniałych widoków i spokoju.

Atutem najbliższej okolicy jest dobrze rozwinięta infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej - to wszystko znajduje się w zasięgu ręki. Bardzo wygodne jest to, że dojazd do Centrum Handlowego Bielany wynosi samochodem tylko 10 minut. Do spacerów zachęca położony o kwadrans drogi piechotą Park Południowy: niemal 27 hektarów zieleni ze starodrzewem, urokliwymi alejkami, polanami, stawem, czy dużym placem zabaw dla dzieci. Park zaprojektował w 1892 roku miejski architekt krajobrazu Hugo Richter. Przewodnik turystyczny Pascala nazywa go jednym z dwóch najpiękniejszych parków Wrocławia (razem ze Szczytnickim). Niedaleko osiedla Słoneczny Zakątek znajduje się także duży węzeł komunikacyjny - pętla Krzyki. 4 linie tramwajowe i 8 autobusowych gwarantują dogodne połączenia z kluczowymi obszarami miasta. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się natomiast na wyciągnięcie ręki: nieopodal skrzyżowania ulicy Krzyckiej z drogą dojazdową na osiedle (około 2-3 minut piechotą). Słoneczny Zakątek to doskonały wybór dla młodych rodzin. Bardzo praktyczna i wygodna lokalizacja, w dzielnicy cieszącej się dobrą renomą. 

Filtruj: Szpital/Przychodnia Placówka Pocztowa szkoła Przystanek Apteka Przedszkole