Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Pixel House

Budynek I gotowy,  Budynek II  -  I kwartał 2018r

 

Aktualnie oferujemy lokale na parterze (dostęp z ulicy, z możliwością dowolnej adaptacji lokalu) do wynajęcia lub na sprzedaż:

  1. 176 mkw.
  2. 342 mkw.
  3. 405 mkw.
  4. 105 mkw.
  5. 179 mkw
  6. 456 mkw
  7. 75 mkw
  8. 156 mkw

Wykończenie we własnym zakresie, możliwość oddania w standardzie "pod klucz", wg indywidualnych wymagań najemcy (w tym podwieszane sufity, podnoszone podłogi, itp). 

czynsz:  od 50 - 70 pln netto/mkw.  + koszty eksploatacyjne ( w zależności od lokalu 10-15 pln/m2). Okres najmu: min 3 lata. Kaucja 3-miesięczna. 

 

Łatwo dostępne tereny rekreacyjne: 7 minut piechotą do Parku Popowickiego, 4 minuty samochodem do centrum treningowego Spartan (siłownia, lodowisko, kąpielisko, odnowa biologiczna).

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku.

2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie zaprojektowane części wspólne budynku.

Nowoczesna architektura.

Nasze osiedle to nowoczesny 9 kondygnacyjny budynek mieszkalny z dużą liczbą dźwiękoszczelnych okien, zapewniających naturalne doświetlenie i ciszę. Duży nacisk położono na kompozycję fasady od strony ulicy Legnickiej. Jej podwójna szklana tafla, przedzielona zielonymi oranżeriami, pełnić będzie funkcję izolacji akustycznej. Projekt fasady przewiduje także zastosowanie nowoczesnej okładziny, zbliżonej w swoim wyrazie do klinkieru. Na parterze budynku znajdzie się pasaż z lokalami usługowymi. Na pierwszym piętrze – podobnie jak w kondygnacji podziemnej, mieścić się będą parkingi dla samochodów oraz miejsca postojowe dla rowerów. Od drugiego piętra wzwyż znajdować się będą mieszkania. Na terenie działki przewiduje się również lokalizację placu zabaw dla dzieci oraz dodatkowych miejsc na parkowanie rowerów. Do atutów inwestycji należą m.in. unikalna architektura budynku, doskonała lokalizacja i dobrze rozwinięta infrastruktura tej części miasta. Położenie komunikacyjne należy do najlepszych w mieście: do dyspozycji mieszkańców jest 6 linii tramwajowych i 3 autobusowe, stacje kolejowe Wrocław Mikołajów i Wrocław Popowice, a także łatwy i szybki dojazd do wrocławskiej obwodnicy. W okolice wrocławskiego Rynku tramwaj dojeżdża stąd w 10 minut. Legnicka charakteryzuje się dużą dostępnością do wszelkiego rodzaju sklepów oraz lokali usługowych: vis a vis nowego budynku znajduje się Centrum Handlowe Magnolia Park, niedaleko jest hipermarket Kaufland, stacja paliw, restauracje, obiekty handlowe i usługowe. Nie brakuje także terenów zielonych i rekreacyjnych. W odległości 7 minut spacerem znajduje się Park Popowicki, a nieco dalej Park Zachodni oraz centrum treningowe Spartan (siłownia, lodowisko, kąpielisko, odnowa biologiczna).

Lokalizacja

ul. Legnicka to idealne połączenie wszystkich możliwości jakie płyną z mieszkania  w mieście:

-  bezpośrednia bliskość CH Magnolia daje nieskończone wręcz możliwości: sklepy, restauracje, punkty usługowe, kino. Jeśli zaś będzie miał ochotę na mniejsze przyjemności, to wystarczy zjechać windą na dół do pasażu na parterze.

- gdy ktoś zapragnie iśc na basen, lodowisko, czy też pobiegać w parku Popowickim,
proszę bardzo – te atrakcje są tuż obok.  

 - sama ul. Legnicka jako jedna z głównych arterii miasta  zapewnia doskonałą komunikację zarówno do centrum, jak i do całego miasta. Do dyspozycji mieszkańców jest również kolej, autobusy i tramwaje oraz ścieżki rowerowe.

 

Filtruj: Przedszkole szkoła centrum handlowe Przystanek
widok od ul. Legnickiej
klatka schodowa pixel house
pixel house ul. legnicka