Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Bulwar Drobnera

Wrocław, Śródmieście, Budynek zlokalizowany bezpośrednio przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych (ul. Drobnera) prowadzących do centrum miasta z panoramą na Odrę, Stare Miasto i Ostrów Tumski. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do licznych środków transportu. W pobliżu znajduje się park, restauracje, kawiarnie, sklepy, hotele, instytucje publiczne oraz ośrodki kultury.

Siedmiokondygnacyjny Bulwar Drobnera z dwoma szybkobieżnymi windami osobowymi zrealizowany przy użyciu nowoczesnej technologii i niebanalnych materiałów. Trzy pierwsze kondygnacje przeznaczone są na biura i usługi, pozostałe na efektowne apartamenty.

 

Aktualnie oferujemy do wynajęcia lub na sprzedaż:

  1. powierzchnię biurową 740 mkw. typu open space na pierwszym piętrze, z możliwością dowolnej adaptacji lokalu.

  2. powierzchnię biurową  134 mkw. na drugim piętrze, z możliwością dowolnej adaptacji lokalu.

  3. powierzchnię biurową  183 mkw. na drugim piętrze, z możliwością dowolnej adaptacji lokalu.

Wykończenie we własnym zakresie, możliwość oddania w standardzie "pod klucz", wg indywidualnych wymagań najemcy (w tym podwieszane sufity, podnoszone podłogi, itp). Możliwe zmiany powierzchni.

czynsz:  pierwsze piętro13 € netto/mkw.  + koszty eksploatacyjne, drugie piętro15 € netto/mkw.  + koszty eksploatacyjne. Koszty eksploatacyjne w zależności od lokalu 10-15 pln/m2

Okres najmu: 3 lata. Kaucja 3-miesięczna. 

Lokalizacja

Dostęp do rozrywek i świetnie skomunikowanie to dwa najważniejsze atuty tej inwestycji. Już dziś jest ona dobrze skomunikowana z centrum miasta, które nieodłącznie kojarzy się z szerokim wachlarzem rozrywek. Żeby z nich skorzystać łatwo przemieszczać się tak samochodem, komunikacją zbiorową jak i pieszo. W przyszłości będzie jeszcze lepiej. Te podstawowe walory: skomunikowanie i dostęp do rozrywek tylko się poprawią.

OGRÓD BOTANICZNY

Kawałek dalej, pięć minut spacerem, traficie do jednego z najbardziej wyjątkowych miejsc we Wrocławiu. Oto ogród botaniczny. Tu w każdej alejce spoglądają na was coraz to piękniejsze i bardziej egzotyczne kwiaty i krzewy. Tu znajdziecie ławeczkę pod drzewem, jakie rośnie najbliżej w Macedonii czy południowej Francji. Tu wreszcie możecie się przechadzać pod pięknymi brzozami, rozkoszować ciszą i spokojem, albo całkowicie przypadkiem trafić na kameralny koncert.

Zobacz więcej na www.bulwardrobnera.com.pl

Filtruj: szkoła Szpital/Przychodnia Przystanek Apteka Przedszkole
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera z lotu ptaka
Bulwar Drobnera widok z tarasu
Bulwar Drobnera nocą
Bulwar Drobnera portiernia