Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Bulwar Drobnera

Gotowy budynek - cena od 10034 pln/m2

 

Oferta limitowana - tylko 17 apartamentów. Na pierwszym i drugim piętrze lokale biurowe na sprzedaż lub wynajem.

 

Widoki z panoramicznych okien na Odrę, Ostrów Tumski, Uniwersytet, a nawet górę Ślężę.

Doskonale wyciszone i doświetlone wnętrza. W promieniu około 1 km: Rynek, Ossolineum, Wrocławski Teatr Współczesny, Ogród Botaniczny, nadodrzańskie bulwary, Marina Topacz, Ostrów Tumski.

Położenie przy ważnej arterii komunikacyjnej, spinającej wschód z zachodem Wrocławia, na skraju rewitalizowanej XIX-wiecznej dzielnicy Nadodrze, w ścisłym centrum miasta.

 

Film z inwestycji

 

Zobacz więcej na www.bulwardrobnera.com.pl

Bulwar Drobnera to kameralny apartamentowiec położony w samym sercu Wrocławia. Po jego południowej stronie, za Odrą, leży historyczne Stare Miasto. Na północ od niego ciągną się pierzeje kamienic XIX-wiecznego Nadodrza. Budynek wzniesiono jako naturalne przedłużenie istniejącej zwartej zabudowy. Jego elewacja od strony ulicy pokryta została kremowej barwy trawertynem - kamieniem znanym m.in. z tego, że wybudowano zeń rzymskie Koloseum. Części wspólne wewnątrz Bulwaru Drobnera wykończone zostały z wykorzystaniem betonu artystycznego, nadającego powierzchniom ciekawą fakturę i minimalistyczny szyk. Uwagę pod względem architektonicznym zwracają także m.in. rozległe balkony z przesuwnymi, drewnianymi roletami i wychodzące na nie wysokie, panoramiczne okna.

Budynek posiada na niższych kondygnacjach lokale biurowo-handlowe. Wyższe piętra zaprojektowano z przeznaczeniem na komfortowe mieszkania. Wnętrza apartamentów są bardzo skutecznie wyciszone, dobrze doświetlone i wysokie. Z wyższych kondygnacji rozpościera się jedna z najpiękniejszych panoram na miasto, jakie można wymarzyć sobie we Wrocławiu. Jej skyline rozpościera się od wież wrocławskiej katedry na wschodzie, aż po szczyt góry Ślęży na południowym zachodzie. A Wrocław... Wrocław leży u stóp.

Ogromnym atutem Bulwaru Drobnera pozostaje to, że wszędzie jest stąd blisko. Rynek, dziesiątki restauracji, sklepów i wielkomiejskich atrakcji są na wyciągnięcie dłoni. Dzięki położeniu przy arterii komunikacyjnej wschód-zachód, łatwo dostać się stąd zarówno na lotnisko, jak i na drogę ekspresową S8, łączącą Wrocław z Warszawą. Przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w promieniu kilku minut piechotą od obiektu. Ale największą przyjemność sprawią spacery: nadodrzańskie bulwary, zakamarki wrocławskiej starówki, czy położony nieopodal Ogród Botaniczny - to tylko niektóre z dostępnych możliwości. Bulwar Drobnera stoi na skraju Nadodrza.

Nadodrze jest częścią wrocławskiego Śródmieścia, położoną dokładnie naprzeciw Starego Miasta. Drugą wojnę światową okolica przetrwała bez tak poważnych zniszczeń jak inne części Wrocławia, dzięki czemu stanowiła przez kilka powojennych lat centrum administracyjne miasta. Aktualnie jej "dziewiętnastowieczność" połączona ze śmiałym spojrzeniem w przyszłość sprawiają, że stała się jedną z turystycznych i mieszkaniowych atrakcji. Możemy znaleźć tu maleńkie zakłady rzemieślnicze, pracownie artystów, małe osiedlowe sklepiki, pewien mikroświat coraz bardziej modnej, rewitalizowanej dzielnicy. Bulwar Drobnera to komfortowe mieszkania w centrum miasta. Lokalizacja doskonale dopasowana do potrzeb zarówno przedsiębiorców poszukujących dobrze usytuowanych lokali komercyjnych we Wrocławiu, jak i osób aktywnych, ceniących mieszkanie w centrum miasta, a jednocześnie oczekujących wysokiego standardu, kameralnej okolicy, przestronnych i wygodnych apartamentów.

Lokalizacja

Dostęp do rozrywek i świetnie skomunikowanie to dwa najważniejsze atuty tej inwestycji. Już dziś jest ona dobrze skomunikowana z centrum miasta, które nieodłącznie kojarzy się z szerokim wachlarzem rozrywek. Żeby z nich skorzystać łatwo przemieszczać się tak samochodem, komunikacją zbiorową jak i pieszo. W przyszłości będzie jeszcze lepiej. Te podstawowe walory: skomunikowanie i dostęp do rozrywek tylko się poprawią.

OGRÓD BOTANICZNY

Kawałek dalej, pięć minut spacerem, traficie do jednego z najbardziej wyjątkowych miejsc we Wrocławiu. Oto ogród botaniczny. Tu w każdej alejce spoglądają na was coraz to piękniejsze i bardziej egzotyczne kwiaty i krzewy. Tu znajdziecie ławeczkę pod drzewem, jakie rośnie najbliżej w Macedonii czy południowej Francji. Tu wreszcie możecie się przechadzać pod pięknymi brzozami, rozkoszować ciszą i spokojem, albo całkowicie przypadkiem trafić na kameralny koncert.

Zobacz więcej na www.bulwardrobnera.com.pl

Filtruj: szkoła Szpital/Przychodnia Przystanek Apteka Przedszkole
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera - apartament pokazowy
Bulwar Drobnera z lotu ptaka
Bulwar Drobnera widok z tarasu
Bulwar Drobnera nocą
Bulwar Drobnera portiernia