Zielone Śródmieście

Rozkładowe mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych obszarów zielonych. 
 
Duża dostępność komunikacji miejskiej – 9 połączeń autobusowych i 3 tramwajowe w promieniu kilku minut spacerem.
 
Mieszkania w niskiej, 4-piętrowej zabudowie.
 
Osiedle ogrodzone, z miejscami parkingowymi i pomieszczeniami na rowery w kondygnacji podziemnej. 
 
Łatwy dostęp do Pasażu Grunwaldzkiego i kampusów 4 wyższych uczelni (6 minut samochodem) oraz centrum handlowego Korona (8 minut samochodem).
 
9 minut piechotą do Parku Tołpy i Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. 
 

Więcej

Osiedle położone jest przy ulicach Jaracza i Damrota, na jednej z dwóch wielkich wrocławskich wysp, składających się na Śródmieście. W zespole budynków znalazło się przeszło 260 mieszkań o wielkości od 29 do 107 m2 i zróżnicowanym układzie funkcjonalnym. Wszystkie klatki schodowe wyposażone zostały w nowoczesne windy, a w standardzie mieszkań znalazły się (oprócz tzw. mediów miejskich) instalacja internetowa, telefoniczna oraz telewizyjna. W kondygnacji podziemnej mieszczą się miejsca postojowe dla samochodów oraz 3 ogólnodostępne pomieszczenia na rowery. Pomiędzy budynkami znajdują się dostępne dla wszystkich mieszkańców wewnętrzne ogrody, dzięki którym wszystkie mieszkania na Zielonym Śródmieściu są autentycznie jasne. Mieszkania posiadają balkony, a część z nich wyposażona została w ogrody zimowe.

Na osiedlu zaplanowano także budowę placu zabaw dla dzieci. Wjazd na osiedle znajduje się od strony ulicy Jaracza. Ciąg komunikacyjny poprowadzono wzdłuż całej długości budynku od strony ulic Jaracza i Damrota, na jego końcu jest plac do zawracania. Jeden - dostępny z poziomu chodnika - lokal, wybudowany został z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową. Osiedle położone jest w zielonych płucach Śródmieścia. Na jego mikroklimat wpływ ma około 20 hektarów terenów zielonych, przypadających w znacznej mierze na rozległe ogródki działkowe oraz nadodrzańskie łąki, bulwary i wały. W odległości kilkuset metrów znajduje się także ciekawy krajobrazowo Park Tołpy.

Komunikacja osiedla jest dobra. Przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w odległości kilku minut spacerem. Niedaleko są także dwa ważne węzły komunikacyjne: Plac Grunwaldzki i Plac Kromera. Zielone Śródmieście to nie tylko dobre miejsce do życia, ale także atrakcyjna lokalizacja mieszkania na wynajem. W promieniu kilku minut jazdy autem znajdują się duże kampusy akademickie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Wrocławskiego. Równie łatwo dostępne pozostają 2 centra handlowe: Pasaż Grunwaldzki i Korona.

lokalizacja
Copyright © 2012-15 Mój Dom
to wiarygodny deweloper...
Mapa strony | Projekt i realizacja: Me & My Friends | Obsługa informatyczna: run-it