Mieszkania i apartamenty we Wrocławiu.

Mój Dom S.A. to wiarygodny i najlepszy deweloper, oferujący nowe mieszkania i apartamenty oraz lokale komercyjne i usługowe na sprzedaż we Wrocławiu. Deweloper zrealizował 18 inwestycji mieszkaniowych w najlepszych lokalizacjach w centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto i Biskupin. Deweloper oferuje nowe nieruchomości tj,: mieszkanie z ogródkiem, mieszkanie z tarasem, apartamenty, lokale komercyjne w tym usługowe. Mój Dom S.A. rozpoczął działalność w połowie 1996 roku i do grudnia 2011 r. zakończył realizację osiemnastu inwestycji i lokali usługowo-handlowych, zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych dzielnicach Wrocławia. Sprzedawane lokale charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniami w dzielnicy Stare Miasto i Biskupin.

Deweloperzy Wrocław

Zielone Śródmieście

Dzięki temu, że WPBM „MÓJ DOM” S.A. realizowało już kilka inwestycji w Śródmieściu łatwo dostrzegło zalety terenu przy ul. Jaracza 37. Śródmieście ma swój charakter i indywidualny klimat, zachwyca oryginalną architekturą, ogródkami działkowymi i zielenią parkową. 

Zielone Śródmieście to zespół budynków ukształtowanych jako podzielona dylatacjami zamknięta obudowa trzech dziedzińców. Obiekt swoja skalą, wysokością oraz formą ma stanowić rodzaj kontynuacji zabudowy 4 i 5 kondygnacyjnej w kontekście sąsiednich budynków. W kondygnacji podziemnej będzie się znajdował garaż dla samochodów. Na dziedzińcach przewidziano tereny zielone. Nie zabraknie również placu zabaw oraz miejsca rekreacji.

Komunikację projektowanego zespołu przewidziano wjazdem z drogi publicznej od strony ulicy Jaracza, za pomocą drogi usytuowanej wzdłuż całej długości budynku od strony południowo -wschodniej oraz południowo-zachodniej, prowadzonej wzdłuż ulic Jaracza i Damrota, zakończonej placem do zawracania.

 W skład zespołu wchodzi ponad 260 mieszkań o zróżnicowanej wielkości (29-107 m2) i układzie funkcjonalnym oraz jeden lokal użytkowy dostępny z poziomu chodnika. Z myślą o przyszłych mieszkańcach w standardzie znalazły się (oprócz tzw. mediów miejskich) instalacja internetowa, telefoniczna oraz telewizyjna.

lokalizacja
Copyright © 2012 Mój Dom
to wiarygodny i najlepszy...
Mapa strony | Projekt i realizacja: Me & My Friends | Obsługa informatyczna: run-it