Słoneczny Zakątek

Słoneczny Zakątek to zespół pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych zawierających łącznie 264 mieszkania, położonych przy ul. Babiego Lata (pomiędzy ulicami Krzycką i Skarbowców). Wszystkie budynki są pięciokondygnacyjne i wyposażone w windy. Pod każdym z budynków znajduje się garaż wielostanowiskowy oraz pomieszczenia techniczne. Projekt przewidział również ogrodzenie posesji i kontrolę wjazdu na teren osiedla szlabanem zlokalizowanym na wjeździe. Na terenie posesji nie zabraknie  takich elementów małej architektury jak: oświetlenie, ławki, chodniki,  plac zabaw dla dzieci. W celu osłony i wzbogacenia przestrzeni placu zabaw w barwne akcenty i różnorodne formy i kształty zaprojektowano nasadzenia z krzewów, pnączy, bylin i traw w rabacie okalającej teren.  

Zaprojektowane trawniki stanowią odpowiednie tło dla drzew, krzewów i elementów architektury ogrodowej. Dużą uwagę przy doborze roślin zwrócono na funkcje estetyczne. Wzdłuż miejskich ciągów komunikacyjnych zaprojektowano szpalery drzew i krzewów.
 
Nawierzchnia ogródków przypisanych do mieszkań parterowych planowana jest jako pokryta trawą. Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony. Dla zapewnienia dostępu dla osób niepełnosprawnych przewidziano montaż platform schodowych dla wózków, a w klatkach schodowych wszystkich budynków  przewidziano windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Słoneczny Zakątek, pod względem aranżacji, przystosowania części wspólnych oraz lokalizacji – w pobliżu Parku Klecińskiego - to doskonały wybór dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. Zapewne z dużym zainteresowaniem z ich strony spotka się mieszkanie z ogródkiem. Natomiast ze względu na łatwy dojazd do centrum oraz lokalizację w pobliżu Centrum Handlowego Bielany, osiedle powinno spodobać się również wszystkim ceniącym mieszkanie we Wrocławiu w spokojnej okolicy, ale nie odizolowanej pod względem komunikacyjnym od miasta.

Oferujemy możliwość wykonania zakupionego mieszkania w wersji "pod klucz" w cenie już od 300 zł/m2

lokalizacja
Copyright © 2012-15 Mój Dom
to wiarygodny deweloper...
Mapa strony | Projekt i realizacja: Me & My Friends | Obsługa informatyczna: run-it