Mieszkania i apartamenty we Wrocławiu.

Mój Dom S.A. to wiarygodny i najlepszy deweloper, oferujący nowe mieszkania i apartamenty oraz lokale komercyjne i usługowe na sprzedaż we Wrocławiu. Deweloper zrealizował 18 inwestycji mieszkaniowych w najlepszych lokalizacjach w centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto i Biskupin. Deweloper oferuje nowe nieruchomości tj,: mieszkanie z ogródkiem, mieszkanie z tarasem, apartamenty, lokale komercyjne w tym usługowe. Mój Dom S.A. rozpoczął działalność w połowie 1996 roku i do grudnia 2011 r. zakończył realizację osiemnastu inwestycji i lokali usługowo-handlowych, zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych dzielnicach Wrocławia. Sprzedawane lokale charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniami w dzielnicy Stare Miasto i Biskupin.

Deweloperzy Wrocław

Słoneczny Zakątek

Słoneczny Zakątek to zespół pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych zawierających łącznie 270 mieszkań, położonych przy ul. Babiego Lata (pomiędzy ulicami Krzycką i Skarbowców). Wszystkie budynki będą pięciopiętrowe i wyposażone w windy. Pod każdym z budynków znajduje się garaż wielostanowiskowy oraz pomieszczenia techniczne. Projekt przewidział również ogrodzenie posesji i kontrolę wjazdu na teren osiedla szlabanem dwustronnym zlokalizowanym na wjeździe. Na terenie posesji nie zabraknie  takich elementów małej architektury jak: oświetlenie, ławki, chodniki,  plac zabaw dla dzieci i miejsce rekreacji dla mieszkańców. W celu osłony i wzbogacenia przestrzeni placu zabaw w barwne akcenty i różnorodne formy i kształty zaprojektowano nasadzenia z krzewów, pnączy, bylin i traw w rabacie okalającej teren.  

Zaprojektowane trawniki stanowią odpowiednie tło dla drzew, krzewów i elementów architektury ogrodowej. Dużą uwagę przy doborze roślin zwrócono na funkcje estetyczne. Wzdłuż ciągów komunikacyjnych i parkingów zaprojektowano szpalery drzew i krzewów.
 
Nawierzchnia ogródków przypisanych do mieszkań parterowych planowana jest jako pokryta trawą. Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony. Dla zapewnienia dostępu dla osób niepełnosprawnych przewidziano montaż platform elektrycznych dla wózków, a w klatkach schodowych wszystkich budynków  przewidziano windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
lokalizacja
Copyright © 2012 Mój Dom
to wiarygodny i najlepszy...
Mapa strony | Projekt i realizacja: Me & My Friends | Obsługa informatyczna: run-it