Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Willa Racławicka

Działający, w pełni wyposażony lokal o powierzchni 353 m2 z funkcją SPA & FITNESS dostępny z poziomu chodnika. Poszczególne pomieszczenia uzyskały swoje przeznaczenie na salę fitness, siłownię, gabinet kosmetyczny, poczekalnię, pomieszczenie socjalne, przebieralnie, miejsce do wypoczynku, gabinety masażu i hydromasażu,  magazyny. Lokal ELYSIUM posiada ofertę dla gości indywidualnych i instytucjonalnych. ELYSIUM, to miejsce,
w którym można zadbać o zdrowie i urodę.

Obecni na miejscu kosmetolodzy i fizjoterapeuci analizują potrzeby gości i układają program spełniający określone wymagania. Swoją wiedzą i doświadczeniem prowadzą gości do założonego celu. Tylko w ELYSIUM można wynająć SPA z pełną obsługą na wyłączność

Elysium SPA dysponuje czterema gabinetami zabiegowymi o indywidualnym przeznaczeniu. Pierwszy dysponuje wanną z hydromasażem i zapewnia długotrwałe uczucie relaksu. Drugi wyposażony jest w kapsułę SPA, odbywają się w nim dodatkowo zabiegi wyszczuplające i pielęgnacyjne skóry. Dwa ostatnie gabinety posiadają profesjonalny sprzęt i produkty do pielęgnacji dłoni i stóp.
 
 ELYSIUM FITNESS wyposażone jest w profesjonalny sprzęt potentata w dziedzinie fitness firmy Nautilus i Life Fitness. W wyposażeniu jest również sprzęt aerobowy (bieżnia, rower stacjonarny, maszyna eliptyczna oraz sprzęt stacjonarny i wolny) umożliwiający wykonywanie ćwiczeń wytrzymałościowych i kondycyjnych. 

Lokalizacja

Krzyki Borek - doskonała lokalizacja i komunikacja zarówno z centrum jak i południem miasta.

Filtruj:
Willa Racławicka
Willa Racławicka
Willa Racławicka
Willa Racławicka
Willa Racławicka
Willa RacławickaWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do procesu przygotowania oferty (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883)