Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Wybierz kondygnację:

Słoneczny Zakątek

Gotowe 

 

Krzyki – wysoko ceniona i dobrze skomunikowana z resztą miasta dzielnica Wrocławia.

Osiedle jest ogrodzone, na każdej z klatek schodowych można skorzystać z windy. Miejsca postojowe znajdują się w kondygnacji podziemnej i na terenie posesji.

Tylko 2 minuty pieszo dzielą osiedle od przystanku autobusowego (2 linie), zaś w 12 minut dojść można do dużego węzła komunikacyjnego (4 linie tramwajowe i 8 autobusowych).

Niedaleko osiedla (kwadrans piechotą) znajduje się ogromny, niemal 27-hektarowy Park Południowy.

Tylko 10 minut zajmuje dojazd samochodem do jednego z największych w Polsce centrów handlowych - Parku Handlowego Bielany.

Osiedle Słoneczny Zakątek położone jest przy ul. Babiego Lata, pomiędzy ulicami Krzycką i Skarbowców. W pięciu nowoczesnych budynkach mieszczą się 264 ustawne, kompaktowe mieszkania. Wszystkie budynki wyposażone są w cichobieżne windy, przystosowane również do potrzeb osób niepełnosprawnych. W kondygnacji podziemnej każdego budynku znajdują się garaże wielostanowiskowe oraz pomieszczenia techniczne. Część miejsc postojowych znajduje się także na zewnątrz, na terenie posesji. Mieszkania na parterze dysponują własnymi miniaturowymi ogródkami. Lokale na wyższych kondygnacjach posiadają duże balkony. Osiedle jest ogrodzone. Wjazd na nie regulowany jest za pomocą szlabanu zlokalizowanego na wjeździe. Na terenie posesji nie zabrakło małej architektury: zadbaliśmy o nowoczesne oświetlenie, wygodne ławki i chodniki, bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Rabatę okalającą teren placu zabaw ozdobią na wiosnę rozmaite odcienie zieleni. Posadziliśmy tam krzewy, pnącza, byliny i trawy. Dużą uwagę przy doborze roślin zwróciliśmy na funkcje estetyczne. Między innymi dlatego wzdłuż ulic zaprojektowaliśmy szpalery drzew i krzewów. Atutem najbliższej okolicy jest dobrze rozwinięta infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej - to wszystko znajduje się w zasięgu ręki. Bardzo wygodne jest to, że dojazd do Centrum Handlowego Bielany wynosi samochodem tylko 10 minut. Do spacerów zachęca położony o kwadrans drogi piechotą Park Południowy: niemal 27 hektarów zieleni ze starodrzewem, urokliwymi alejkami, polanami, stawem, czy dużym placem zabaw dla dzieci. Park zaprojektował w 1892 roku miejski architekt krajobrazu Hugo Richter. Przewodnik turystyczny Pascala nazywa go jednym z dwóch najpiękniejszych parków Wrocławia (razem ze Szczytnickim). Niedaleko osiedla Słoneczny Zakątek znajduje się także duży węzeł komunikacyjny - pętla Krzyki. 4 linie tramwajowe i 8 autobusowych gwarantują dogodne połączenia z kluczowymi obszarami miasta. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się natomiast na wyciągnięcie ręki: nieopodal skrzyżowania ulicy Krzyckiej z drogą dojazdową na osiedle (około 2-3 minut piechotą). Słoneczny Zakątek to doskonały wybór dla młodych rodzin. Bardzo praktyczna i wygodna lokalizacja, w dzielnicy cieszącej się dobrą renomą. Niedrogie kompaktowe mieszkania. Nowoczesne i estetyczne budynki, dobrze zaaranżowana przestrzeń części wspólnych osiedla. - To kluczowe atuty naszej inwestycji. Do tego posesja jest ogrodzona, bezpieczna. W naszej ofercie proponujemy także możliwość wykonania zakupionego mieszkania w wersji "pod klucz", w cenie od 700 zł/m2.

Lokalizacja

Słoneczny Zakątek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Klecińskiego. Dzięki niepowtarzalnemu klimatowi oraz walorom krajobrazowym, inwestycja ta stanowi idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy szukając mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, nie chcą rezygnować ze wspaniałych widoków i spokoju.

W promieniu 1000 m od Słonecznego Zakątka znajduje się Centrum Handlowego Bielany, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, technikum i inne obiekty. 

Filtruj: Szpital/Przychodnia Placówka Pocztowa szkoła Przystanek Apteka Przedszkole
Słoneczny Zakątek - plac zabaw
Słoneczny Zakątek nocą
Słoneczny Zakątek budynki D, E