Za pomocą wyszukiwarki znajdą Państwo typy lokali mieszkalnych, np. jednopokojowe, dwupokojowe itp.
Aby zapoznać się z dokładną ofertą kondygnacji, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy miejsca parkigowe, garażowe oraz komórki lokatorskie.

Wybierz kondygnację:

Apartamenty Dąbie

Gotowe - cena od 9350 pln/m2

 

Apartamenty Dąbie. Cicha, zielona dzielnica. Niska, willowa zabudowa. Strefa rekreacyjna w kondygnacji podziemnej: fitness z sauną, jacuzzi, siłownia. Wpisany na listę UNESCO kompleks Hali Stulecia wraz z Pergolą i Parkiem Szczytnickim - 10 minut piechotą.

6 minut samochodem do Placu Grunwaldzkiego (duży węzeł handlowo-usługowy i komunikacyjny, kino, kampusy 4 uczelni wyższych). Bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych nad Odrą.

Osiedle położone przy ulicy Wiwulskiego to nowe apartamenty na sprzedaż w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji rezydencjonalnych Wrocławia. Niska, willowa i szeregowa zabudowa wrocławskiej Wielkiej Wyspy, otulona dwoma dużymi parkami (Szczytnicki i Nadodrzański), to autentyczna enklawa spokoju, położona zaledwie kilka minut drogi od ścisłego centrum miasta. Architektura Apartamentów Dąbie nawiązuje do charakteru przedwojennych osiedli willowych. Elewacje 5 niskich budynków wykończono przy użyciu piaskowca i drewna, wzbogaconych o elementy ze stali szlachetnej i szkło. Wewnątrz mieszczą się 54 jedno- i dwupoziomowe mieszkania o powierzchni od 60 do 190 m2. Każde z nich posiada taras lub balkon z widokiem na całoroczny ogród. Apartamenty wyposażone są w duże mahoniowe okna, drewniane parapety, wideodomofony, klimatyzację, zewnętrzne rolety. Istnieje także możliwość instalacji kominka. W podpiwniczeniu budynków znajdują się nie tylko garaże, do których dostęp ułatwia nowoczesna cichobieżna winda, ale także pomieszczenia fitness z sauną, jacuzzi i siłownią. Po sąsiedzku znajdują się najcenniejsze wrocławskie zabytki - wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Hala Stulecia oraz opisywane w podręcznikach architektury na całym świecie, modernistyczne osiedle WUWA. 10 minut spacerem dzieli osiedle od około 100-hektarowego Parku Szczytnickiego z Pergolą, romantycznymi alejkami, Ogrodem Japońskim i mnóstwem zacisznych, urokliwych zakamarków. W pobliżu znajdują się m.in. wrocławskie ZOO, stanica żeglarska, czy boisko lokalnej drużyny piłkarskiej (Ślęza Wrocław). W odległości kilku minut jazdy tramwajem lub samochodem znajdziemy basen, kino i centrum handlowe. Całoroczna oferta rekreacyjna Hali Stulecia (koncerty, wystawy) znajduje się na wyciągnięcie dłoni. Bardzo blisko położone są także kampusy 4 wrocławskich wyższych uczelni (Politechniki, Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Wrocławskiego). Sąsiadujące z osiedlem nadodrzańskie łąki i wały, to jedne z ulubionych terenów spacerowych i rowerowych mieszkańców Biskupina. Bezpieczeństwa mieszkańców osiedla strzeże całodobowa ochrona. Jego teren jest także ogrodzony i wyposażony w monitoring. Dodatkowym atutem lokalizacji jest łatwy dostęp do alternatywnych wobec samochodu środków komunikacji: 4 linie autobusowe (2 dzienne i 2 nocne), 4 linie tramwajowe oraz stacja rowerów miejskich, dają duże poczucie swobody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów na sprzedaż na naszej stronie internetowej, a także do obejrzenia nieruchomości na miejscu, na Biskupinie.

Lokalizacja

Jedną z największych zalet Apartamentow Dąbie jest ich lokalizacja. Otrzymujecie państwo dom w miejscu świetnie skomunikowanym, a jednocześnie cichym i spokojnym. Z jednej strony doskonałe połączenie z resztą miasta tylko się poprawi.

Po wybudowaniu tzw. mostu wschodniego, który połączy ulicę Mickiewicza z Krakowską łatwiej będzie się dostać do południowych rejonów Wrocławia. Tzw. wschodnia obwodnica Wrocławia ułatwi dotarcie do Warszawy a także oraz Berlina i Pragi na zachodzie. Ale komunikacja to nie wszystko. Mieszkając na malowniczej Wielkiej Wyspie otrzymujecie wszystkie zalety lokalizacji podmiejskich: spokój i ciszę, świetne tereny rekreacyjne nabrzeży Odry. A z drugiej strony macie wszystkie wszystkie zalety mieszkania w centrum miasta. W bezpośredniej bliskości jest Hali Stulecia, park Szczytnicki z ogrodem Japońskim, pergolą i ogrodem zoologicznym. Taka lokalizacja zapewnia wiele rozrywek dostępnych po krótkim spacerze.

Filtruj: Przedszkole szkoła Placówka Pocztowa Szpital/Przychodnia Przystanek
Apartamenty Dąbie
Apartamenty Dąbie 2
Apartamenty Dąbie 3Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do procesu przygotowania oferty (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883)